Безкоштовна доставка від 1500 грн
 • Широкий асортимент

  Унікальні товари, які ви не знайдете в інших інтернет-магазинах

 • Без пробок і черг

  Економте свій час. Купуйте товари для риболовлі, не виходячи з дому

 • Вигідні покупки

  Купуйте товари для риболовлі з персональною знижкою і промокодами

 • Контроль якості

  Ми завжди перевіряємо якість товару, що вам відправляється

 • Безкоштовна доставка

  Ми надаємо безкоштовну доставку на замовлення від 1500 грн

Категорії

Оплата

Оплата онлайн на сайті

Якщо у вас є банківська картка, ви зможете безпечно оплатити покупку за її допомогою. Оплата замовлення здійснюється через платіжну систему картками VISA та MasterCard будь-якого українського банку.

Оплата за реквізитами

Для оплати за реквізитами необхідно ввести розрахунковий рахунок IBAN, код ЄДРПОУ і призначення платежу. Здійснити платіж можна картками VISA та MasterCard будь-якого банку України. Перед оплатою детально перевірте коректність вказаних даних.

Оплата у відділенні Нової Пошти

Оплата здійснюється готівкою або банківською карткою при отриманні товару у відділенні Нової Пошти. Ви зможете оплатити замовлення без додаткових комісій безпосередньо при його отриманні.

Оплата у відділенні Укрпошти

Оплата здійснюється готівкою при отриманні товару у відділенні Укрпошти. Ви зможете оплатити замовлення без додаткових комісій безпосередньо при його отриманні.

Оплата частинами від ПриватБанку

Купуйте товари від 1500 до 50 000 грн в розстрочку без комісії та переплат за допомогою кредитної картки від ПриватБанку. Вибирайте відповідні терміни та оплачуйте покупки частинами в межах вашого ліміту.

Оплата готівкою

Оплата готівкою здійснюється безпосередньо при отриманні замовлення в точці видачі інтернет-магазину. Наша адреса: просп. Михайла Лушпи 5/27, Суми, Сумська область. Графік роботи: Пн–Пт 09:30-18:00, Сб 09:30-15:00.